Medewerkers

    Secretariaat-generaal

    Pieter Kerremans administrateur-generaal 02 209 01 78 pkerremans@serv.be
    Helga Coppen adjunct-administrateur-generaal 02 209 01 84 hcoppen@serv.be
    Peter Van Humbeeck stafmedewerker leidend ambtenaren 02 209 01 01 pvhumbeeck@serv.be
    Ingrid Taelemans directiesecretariaat 02 209 01 78 itaelemans@serv.be
    Kathleen Vermeire directiesecretariaat 02 209 01 83 kvermeire@serv.be

    SERV-Studiedienst

    arbeidsmarktbeleid

    Sandra Hellings 02 209 01 91 shellings@serv.be
    Niels Morsink 02 209 01 95 nmorsink@serv.be
    Mieke Valcke 02 209 01 17 mvalcke@serv.be

    onderwijs

    Mieke Valcke 02 209 01 17 mvalcke@serv.be

    diversiteit

    Nele Vanheeswijck 02 209 01 31 nvanheeswijck@serv.be

    economie en innovatie

    Tim Buyse 02 209 01 23 tbuyse@serv.be
    Wim Knaepen 02 209 01 05 wknaepen@serv.be

    Vlaamse sociale bescherming

    Kristel Bogaerts 02 209 01 98 kbogaerts@serv.be
    Wim Knaepen 02 209 01 05 wknaepen@serv.be

    begroting en fiscaliteit

    Erwin Eysackers 02 209 01 04 eeysackers@serv.be
    Sharon Noppe 02 209 01 07 snoppe@serv.be

    werking overheid

    Peter Van Humbeeck 02 209 01 01 pvhumbeeck@serv.be
    Tim Buyse 02 209 01 23 tbuyse@serv.be

    omgevingsbeleid

    Annick Lamote 02 209 01 02 alamote@serv.be

    energie

    Annemie Bollen 02 209 01 00 abollen@serv.be
    Yves Pepermans 02 209 01 13 ypepermans@serv.be

    internationaal

    Ingrid Taelemans 02 209 01 78 itaelemans@serv.be
    Ria Van Peer 02 209 01 94 rvpeer@serv.be

    Personeels- en financiële dienst

    Anne Reyniers      02 209 01 11 areyniers@serv.be
    Martine Janssens      02 209 01 82 mjanssens@serv.be
    Bart Mouton      02 209 01 11 bmouton@serv.be

    Informaticadienst

    Stephan Loeners       02 209 01 11 sloeners@serv.be
    Tom Verzele       02 209 01 11 tverzele@serv.be

    Communicatiedienst

    Leen Muys        02 209 01 57 lmuys@serv.be
    Lander Blondeel        02 209 01 52 lblondeel@serv.be
    Serge Eyskens        02 209 01 40 seyskens@serv.be
    Martine Muylle        02 209 01 96 mmuylle@serv.be

    Informatiemonitoring, bibliotheek en archief

    Claudine Huyghe 02 209 01 41 chuyghe@serv.be
    Marc Van den Bergh 02 209 01 11 mvdbergh@serv.be

    Logistiek

    Patrick Baeyens    02 209 01 42 pbaeyens@serv.be
    Chantal De Cokere    02 209 01 26 cdcokere@serv.be
    Barbara Faelens    02 209 01 11 bfaelens@serv.be
    Pacal Lefèvre    02 209 01 11 plefevre@serv.be

    Administratie

    Annick Beerens 02 209 01 92 abeerens@serv.be
    Lieve Van den Heuvel 02 209 01 25 lvdheuvel@serv.be
    Huguette Van der Wildt 02 209 01 16 hvdwildt@serv.be